info ~ REGISTRACE ~ pravidla

všechny vzkazy pište sem a věci netýkající se vs zase sem

Vs Meow opět v provozu!

Trenink psa Daisy

8. října 2011 v 23:53 | MuMie
AGILITY - 5%
POSLUŠNOST - 2%
 


Komentáře

1 Tea Tea | Web | 6. února 2012 v 17:09 | Reagovat

AGILITY TRÉNINK
Přišla jsem na cvičák s Daisy. "Nikde nikdo? Hmm tak to tadybudeme asi samy. Tak se zatím proběhni." Odela jsem jí vodítko a batoh jsem odložila na židly a vyndala jsem pití a misku. "Tak jo. Vyndám jeden skok a tunýlek." Od Mumei z kanceláře jsem si půjčila kliče od garáže no domečku kde byli schované věci na agility. Vyndala jsem bočnice, jednu tyč a jeden pevný tunel. Vše jsem dala na plácek.
Šla jsem si napít. Daisy také přišla se napít. Nalila jsem jí pití do misky.
Mezitím co Daisy pila, tak jsem si vandala z batohu pamlsky (salámek :D)."Daisy, pojď jdeme trénovat." Laťku mezi bočnicemi jsem dala na Small, což je co nejmenší. Vzala jsem vodítko, které jsem připla k obojku. Vzala jsem do ruky kousíček salámu, rozběhla a řekla "HOP!" Daisy běžela za mnou a když jsem řekla povel, tak skočila. "Šikulka, teďka jdeme na Medium. Larg asi neskočíš a ani to nedlám zjištovat." Pohladila jsem jí po hlavičce a párkrát jsem to sní skočila (small). Naposled jsem jí odepla vodítko. A skočila to s radostí. Dala jsem pamlsek. Laťku jsem dala na Medium, které Daisy také skočila. Byla šikovná.
Na posldní půl hodinu jsem vzala tunel. Daisy byla tunelem nadšená, tak ho běhaůa furt. Po tréninku jsem uklidila věci a šla s ní do Moewu!

2 Tea Tea | Web | 28. května 2012 v 10:15 | Reagovat

POSLUŠNOST (tenhle trénink je z pátku 25.5.2012)
Šly jsme na louku a trénovaly poslušnost!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama